Siparişler

Nasıl Sipariş Verebilirim ?

Sitemiz üzerinden sipariş verebilmeniz için öncelikle sitemize üye olmanız gerekmektedir. Üyeliğiniz gerçekleştikten sonra, satın almak istediğiniz ürüne tıklayıp, ürün detay sayfasına gidebilir, renk ve beden seçimi yaparak “sepete ekle” butonu ile ürünü sepetinize ekleyebilirsiniz. Seçimleriniz bittikten sonra, sepet ikonuna tıklayarak, siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

Sipariş verirken hangi bilgiler gerekli?

Üye olurken doldurduğunuz üye formundaki eksik bilgileri, sipariş aşamasında tamamlamanız gerekmektedir. Bilgilerin eksiksiz ve güncel olmasına dikkat etmelisiniz. Siparişiniz seçmiş olduğunuz teslimat adresinize gönderilmektedir. Sorun yaşanmaması için adres bilgilerinin tüm detayları ile girilmiş olması önemlidir.

Sipariş sonrası sistem nasıl işliyor?

Siparişiniz sorunsuz bir şekilde sistemimize ulaştıktan sonra, ekibimiz tarafından en kısa sürede hazırlanacak ve kargoya verilecektir. Siparişinizin teslim süresi siparişinizin bize ulaşmasının ardından 2 – 4 iş günüdür.

Siparişiniz kargoya verildiğinde, sistemimizde tanımlı mail adresinize bir bilgilendirme maili yollanacak ve kargonuzu takip edebilmeniz için gerekli bilgiler verilecektir.

Kredi kartı ile verilen siparişler hemen işleme alınmaktadır.